Únor 2011

New episode TVD ;)

11. února 2011 v 19:10 | posted by Lens |  About blog and Webmisess
©N-DOBREV
tak co? :) viděli jste už nový díl TVD? :) jestli ano jakpak se vám líbil? :) podle mě byl naprosto úžasný,hlavně ten Tyler,jak byl naprosto naivní...ale bylo mi ho líto...na konci...Caroline,vážně nwm jestli mu to někdy odpustí...já doufám že ano,myslím že se k němu hodí více než k Mattovi...ale upír a vlkodlak...to nejde moc do sebe...naprosto tenhle díl žeru ;* Hlavně Elena a Stefan (Stelena forever!) žádná Delena...prostě Stelena! Deleně jsem nikdy nefandila...a taky nebudu...podle mě se Damon nezmění...ale divila jsem se že ta moderátorka jak byla na konci 2x13 žila,myslela jsem že jí zabil...ehm...ale prostě to byl naprosto úžasný díl ;) nemám slov,napjetí tam bylo celkem dost :)  


MTV Grece Interview

11. února 2011 v 12:55 | posted by Lens |  Interviews videos


Animations • 0.1 (2x14 - Crying Wolf)

11. února 2011 v 12:12 | posted by Lens |  Animations
Udělala jsem 6 animací z nejnovějšího dílu TVD,který měl premiéru včera a dneska je již ke stažení! bohužel jsem ho ještě neviděla protože čekám na titulky ♥ ale hrozně se těším!
Kopírujte pouze se zdrojem! ;)

Nina Dobrev Is A Valentine’s Day Cynic

9. února 2011 v 22:40 | posted by Lens |  Interviews videos


More icons

9. února 2011 v 21:57no, please no stones :D

8. února 2011 v 20:29 | posted by Lens |  About blog and Webmisess
©N-DOBREV
Takže od této chvíle spřátelujeme už jenom my (to znamená že my si vybereme blog,napíšeme bude-li možno o spřátelení) uzavřela jsem komentáře u apply...nebo také možné spřátelení,na icq,skypu nebo na FB (kdo má) jinak bohužel...jinak napsala jsem první kapitolu povídky,ani o tom nemluvte...já jsem blbá,sama mám problémy se slohem a ještě k tomu píšu něco tady...jžš :D zabijte mě :D jsem hrozná spisovatelka...:D hlavně po mě nehažte kameny (ironie) :D stydím se :D:D za to :D:D a děkuji všem komu se to líbí...;)

"Fateful Love" • Kapitola první » Nový začátek

8. února 2011 v 20:09 | posted by Lens
©N-DOBREV

"píp píp" zapípal mobil u mé postele,a hned ke mě přiběhla Emma, a jako obvykle mi strhla peřinu z těla,a začala vyšilovat "honem Callie,vstávej,dnes se rozdávají maturitní vysvědčení!", ještě ze zavřenýma očima,které se mi pomalinku otevíraly jsem řekla "vždyť já vím,už vstávám" a pomalinku ještě celá rozespalá jsem vstala z mé vyhřáté postele,protáhla jsem se a šla jsem se obléct.Nevěděla jsem co si mám zrovna v tento den na sebe obléci,tak jsem zakřičela na Emmu která byla na druhé straně našeho bytu.
"Emmo!"
"Ano?" - pověděla Emma
"Poradila bys mi prosím co bych si měla vzít na sebe?"
"Jasně" - a přišla ke mne
"Co třeba tyhle nádherné modré pološaty?"
"Dobrý nápad!" - odpověděla jsem,a oblekla jsem si šaty namalovala jsem se a učesala. Samohřejmě Emma už byla hotová tak hodinu předtím než jsem já vůbec vstala z postele. Emma na tenhle den čekala , a představovala si ho už od stvých 6 let,takže není divu že tak vyšilovala.
Konečně jsme vyšli z bytu,směrem ke škole,málem jsem Emmu nestíhala,byla nadšená jak malý dítě.
"Honem,Callie,jinak příjdem pozdě!"
"Jasně" řekla jsem jí
a konečně jsme dorazily ke škole. Bylo tam hrozně moc lidí,a než jsme se mezi nimi procpali,tak už jsme slyšeli moje jméno, a poté hned Emmiinino,rychle jsme se procpalimezi davem lidí a běželi jsme k předávacímu stolu,usmáli se na lidi a odešly. A hned potom jelikož my dvě jsme byli poslední v abecedě,řekl ředitel školy TOTO JE MATURITNÍ ROČNÍK 2011!
Všichni byli šťastný,kromě Emmy...
"Co se stalo?" zeptala jsem se jí
"Takhle to nemělo být" odpověděla
"Jak takhle?"
"Prostě takhle" odpověděla uraženě
Pár dní jsem ji vůbec neviděla,až najednou přišla domů.

Pokračování příště - příští týden.

"Fateful Love" • Úvod

8. února 2011 v 17:17 | posted by Lens
©N-DOBREV

Až teprve naše společné přátelství mi ukázalo co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznala, co to znamená opravdu mít ráda a jaké to je, když je moje přátelství opětované...

Callie je dívka,se kterou se už od malička život nemazlil,když jí bylo 7 let zemřeli jí oba rodiče,vychovávala jí její babička Angela. Když jí bylo 17 let,její babička zemřela,proto se rozhodla opustit své rodné město,a odcestovat do Anglie,aby tam začala nový život,pozná tam svou novou nejlepší přítelkyňi Emmu,se kterou zdá se že jsou něčím propojeni. Není to jen přátelství,je to něco magického,zdá se že má Emma nějaké tajemství,ale Callie netuší jaké. Jednou se jí Emma s tímto tajemstvím svěří,ale Callie nemůže pochopit že něco takového existuje,do teď si myslela že to jsou jen nějaké "babské povídačky" ale opak byl pravdou...Emma byla čarodějka,nebyla zlá to ne,byla dobrá. Ještě do nedávna o tom nevěděla,nevěděla co se sní děje až se sní začali dít divné věci. Callie si spolu s Emmou slíbila,že až vystudují odcestují do Ameriky. Splní se jim jejich sny? najdou opravdovou lásku? to se dočteš v dalších kapitolách.


Which series is ending and that continue?

7. února 2011 v 19:46 | posted by Lens |  News about TVD
©N-DOBREV
Televizní sezóna 2010 - 2011 ještě nedospěla ani do své poloviny a už si vybírá své první oběti. Většinou se jedná o nové seriály, které se neujaly, máme tu ovšem i ztráty u některých starších. Navíc nemálo seriálu je v ohrožení. Které to jsou? Nabízíme jednoduchý přehled.

NOVÉ SERIÁLY

Potvrzena další sezóna
Bez ohledu na sledovanost zbývajících epizod rozhodnuto o další sezóně
The Big C, Boardwalk Empire, The Walking Dead

Potvrzení celé sezóny
Rozhodnuto o doběhnutí celé sezóny v plném rozsahu, tzn 22-24 dílů.
Better With You, Blue Bloods, Chase, The Defenders, The Event, Hawaii Five-0, Hellcats, Law & Order: Los Angeles, Mike & Molly, Nikita, No Ordinary Family, Outsourced, Raising Hope, Shit My Dad Says

Hrozí zrušení
Klesající či nepřesvědčivá sledovanost, hrozící zrušení.
Detroit 1-8-7, The Good Guys, Life Unexpected, Running Wilde

Zrušené
Již oficiálně oznámeno ukončení, u některých staženo okamžitě, u některých se počká na doběhnutí natočených dílů (obvykle do 12.dílu).
Lone Star, My Generation, Outlaw, Undercovers, The Whole Truth


STARŠÍ SERIÁLY

Potvrzena další sezóna
Již nyní oznámeno, že bude pokračovat i v další sezóně 2011-2012.
The Cleveland Show, Eureka, Glee, Psych, The Simpsons, Sons of Anarchy, Two and Half Men, Weeds

S největší pravděpodobností budou pokračovat
Ještě nebylo nic oficiálně oznámeno, ale dá se čekat, že vzhledem k dobré sledovanosti budou pokračovat i příští sezónu.
30 Rock, American Dad, The Big Bang Theory, Bones, Brothers & Sisters, Castle, Cougar Town, Criminal Minds, CSI, CSI: Miami, Desperate Housewives, Family Guy, Gossip Girl, The Good Wife, Grey´s Anatomy, House, How I Met Your Mother, Law & Order, The Mentalist, The Middle, Modern Family, NCIS, NCIS: Los Angeles, The Office, One Tree Hill, Private Practice, Rules of Engagement, The Simpsons, Supernatural, The Vampire Diaries

Nejistota
U těchto seriálů není jisté, zda budou mít další sezónu, velmi pravděpodobně ale budou mít plnou sezónu aktuální.
902 10, Chuck, CSI: NY, Community, Fringe, Lie To Me, Medium, Parenthood

Zrušené
S ohledem na sledovanost zrušeno okamžitě.
Caprica

Plánované ukončení
Již dopředu oznámeno, že seriál plánovaně skončí po letošní sezóně.
Smallville

zdroj: edna.cz

done!

7. února 2011 v 18:53 | posted by Lens |  About blog and Webmisess
©N-DOBREV

Takže,dneska jsem přidala dohromady 35 Photoshotů,což jsou všechny shoty co se zatím objevily :) dneska už asi nic nebude,jdu odpočívat u Ps :) což znamená dělat png's které mě strašně baví ;) Jinak KaTe* je na lyžařském kurzu,a pak jede na dovolenou,nwm jestli se moc na pc dostane,takže tady zatím počítejte semnou ;)

D King 2010

7. února 2011 v 18:47 | posted by Lens |  Photoshoots [2010]

imagebam.com imagebam.com

C Nicholls 2010

7. února 2011 v 18:45 | posted by Lens |  Photoshoots [2010]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

D Foreman 2010

7. února 2011 v 18:42 | posted by Lens |  Photoshoots [2010]

imagebam.com

J L Wardt 2010

7. února 2011 v 18:41 | posted by Lens |  Photoshoots [2010]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

M Muller 2010

7. února 2011 v 18:36 | posted by Lens |  Photoshoots [2010]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

R Astudillo 2010#2

7. února 2011 v 18:27 | posted by Lens |  Photoshoots [2010]

imagebam.com

M de Boer 2010

7. února 2011 v 18:26 | posted by Lens |  Photoshoots [2010]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com