Nina Dobrev on Katherine's Next Step • INTERVIEW for IGN

11. února 2011 v 21:08 | posted by Lens |  Articles
Pro Ninu Dobrev to v seriálu The Vampire Diaries byla velmi rušná série a to proto, že herečka ztvárňuje dvě postavy - Elenu a její dvojnici, velmi nenasytnou upírku, Katherine.Nedávno jsme
©N-DOBREV
měli možnost pohovořit s Ninou o tom, co můžeme v seriálu očekávat, protože Katherine se snaží vysvobodit z hrobky a je ohrožena příchodem starověkého upíra Klause. 


IGN TV: Katherine se stala velkou součástí seriálu a zatím v něm i zůstává. Zvykla sis na to, že v jedné scéně ztvárňuje Elenu a v následující Katherine? 
Nina: Vlastně ano. Je to jedna z věcí, pro které nikdy Nezažívám během dne nudu. Buď jsem Katherine nebo Elena. To s sebou přináší mnoho změn v líčení a také změn osobností. Mám toho hodně a je zábavné a skvělé mít před sebou takovou výzvu. Není to vůbec jednoduché, ale pracuji opravdu tvrdě. Dělám to na 220%! Vždyť víte, že musíte říct, že vše děláte na 110%. 

IGN TV: [Smích] Správně, takže to znásobuje! 
Nina: [Smích] Definitivně se tomu věnuji na 220%, ale baví mě to. Mnoho toho nenaspím, ale je to lepší, než kdybych tam měla vysedávat a přemýšlet nad tím, co mám dělat. Je to vlastně takový pozitivní problém. 

IGN: Je úžasné, jak rychle víš přesně rozlišit postavu, kterou ztvárňuješ. Momentálně je snadné nasadit si kůži Katherine, a řekněme si, kdyby teď vešla do místnosti, vypustí kolem sebe samé vibrace? 
Nina: Ano, samozřejmě. Lidé si okamžitě všimnou, když je v blízkosti Katherine. Je to jakoby se v místnosti změnil vzduch. Jste si toho vědomi, je to hmatatelné. Je strašidelná, ne proto, že by něco konkrétně dělala, ale protože přemýšlíte o tom, co zamýšlí udělat. 
Ne všechno to, co Katherine dělá nebo říká jsem já, ale protože musím říkat a dělat věci, které mluví a dělá ona, musela jsem vstoupit do jejího světa a zamyslet se nad tím. Mám pocit, že jsem díky tomu dospěla. Je velmi stará a to doslova. A řekla bych, že stárne každým dnem! 

IGN: To je pravda. Všichni bychom rádi takto stárli! 
Nina: [Smích] Však? Kéž! Téměř se chci stát upírkou! Ale Katherine je šílená a to je zábava. 

IGN: Je zde riziko, které přichází s Klausem. Dává to věcem s Katherine nový rozměr, protože je zde její potenciální hrozba a je možné, že se z jejích momentálních nepřátel stanou spojenci, kteří mají společného nepřítele. Když už jsme u toho, jak to vypadá s tím, že skupinka možná potřebuje Katherine a to, že ona potřebuje je? 
Nina: Přesně tak to je. To je ono. Uvízla v hrobce a tak uvažuje a Strategizuje. Může dělat jen to. Nemá telefon, nemůže jen tak zavolat svým přátelům, které má kdoví kde. Musí být velmi kreativní a již její docházejí nápady a začíná být frustrovaná a naštvaná a je i špinavá a náladová. Nelíbí se jí to místo a také se bojí, protože po ní jde Klaus a on je jediná osoba, jejíž se Katherine skutečně děsí. Takže je to taková tikající bomba a ona jen čeká, až exploduje, protože je bezmocná. Katherine není na něco takového zvyklá a nelíbí se jí, že se nachází v této pozici a nelíbí se jí ani to, jak se cítí. 

IGN: Mnoho lidí v Eleninom okolí se mění v upíry, vlkodlaky, čarodějnice. Líbí se ti, že ona je stále člověkem? Když ještě zvážíme, že hraješ i Katherine? 
Nina: Líbí se mi to. Mám možnost hrát upíra i člověka a to se mi líbí. Myslím, že Elena má velmi vysokou morálku a je to velmi silná žena. Nedokážu si teď představit, že by už nebyla člověkem, alespoň dokud konečně nezjistí, co ve svém životě chce. A mám něco z obou světů, neboť mohu
©N-DOBREV
 ztvárňovat obě postavy. 

IGN: Jak ovlivnil Elenu návrat Johna? 
Nina: Naposledy se Elena a John viděli v nemocnici a myslím, že ho vykopla a řekla, že ho už nikdy víc nechce vidět. Nyní se vrátil a Elena z toho není zrovna nadšená. Nejenže jako otec kompletně selhal, ale Elena jakoby vyrostla v ženu a naučila se o sebe starat a naučila se také bránit. Je velmi frustrující, když do jejího života vstoupí někdo, kdo jí najednou říká, co má dělat a snaží se po tom všem být jejím otcem, přičemž Elena vůbec nerespektuje jeho rozhodnutí. Vůbec z toho není nadšená. Je to jakoby jste se odstěhovali z domu na 10 let, pak byste se vrátili domů a vaše máma by vám říkala, jak si máte skládat oblečení a podobné věci. Je to prostě velmi frustrující. 

IGN: Elena a Stefan se na malý moment rozešli, ale zanedlouho se dali opět dohromady. Avšak mezi fanoušky budou stále probíhat diskuse o vztazích Eleny, a to hlavně pro ty fanoušky, kteří ji chtějí vidět po boku Damona. Damon s ní měl jeden moment, když se jí vyznal se svými city, ale přinutil ji k tomu zapomenout. Znamená to, že tyto dveře jsou nyní zavřené? 
Nina: Samozřejmě, že Elena to neví, protože Damon jí to docela neřekl ... ale Elena to ví.Víte, když se někomu líbíte nebo pokud do vás někdo zamilovaný, prostě to cítíte.Upřímně řečeno, vůbec netuším, jakým směrem bude tento vztah pokračovat, či jako dopadne. Vím však, že oba si začínají jaksi rozumět a Elena s ním začíná cítit, je jí ho líto.Ale nemůže si pomoci, nemůže změnit to, koho miluje stejně jako to, s kým má zvláštní pouto. Je to tam a neexistuje nic, co by se s tím dalo udělat, dá se to buď popřít, nebo se tomu oddat. A ona to zatím popírá. Neoddala jsem tomu a nevím, jestli to někdy udělá, ale uvidíme. 

IGN: Jaký je momentálně vztah mezi Elenou a Caroline? Na začátku série bylo v jejich vztahu dusno. Už se s tím Elena smířila? 
Nina: Ano. Stojí při ní, podporuje ji na 100%, snaží se jí pomáhat. Ale zároveň se toho děje mnoho v jejím světě, musí řešit problémy se svým přítelem a s bratrem svého přítele ... a pak je tu ještě přítelkyně bratra jejího přítele, kterou kousl vlkodlak a momentálně umírá. [Smích] A pak je tady Katherine! Ona má toho na talíři také hodně! Takže teď se vztah mezi Stefanem a Damonem vykrystalizoval a mají vše na starosti. Vydávají rozkazy, "Dobře, Caroline má nyní na starosti vlkodlaka a tato osoba má na starosti toto". A Elena se nyní nachází ve světě "musím se obětovat, ale budu zachráněna svými přáteli.". Trošku si od toho dává odstup ale ví, že Caroline se o všechno postará a je tu pro ni, kdykoliv.

COPY WITH A SOURCE!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama